whatsapp-call

נפצעתם? חליתם?

אנחנו כאן בכדי לעזור לכם!

  עורך דין תאונות עבודה

  משרד עורכת דין עמיר מתמחה בייצוג נפגעים בתאונות עבודה.

  על מנת לקבל את הפיצוי המגיע לנפגע, מלווה המשרד את הלקוח בהליך מול המוסד לביטוח לאומי, בוועדות הרפואיות ולעיתים אף בבית הדין לעבודה במידה והדבר נדרש ובמקביל למיצוי זכויות הנפגע מול הביטוח הלאומי, פועל המשרד להגשת תביעת נזיקין כנגד המעביד וחברת הביטוח המבטחת אותו בביטוח חבות מעבידים.

  לתביעה יצורף כל גורם מזיק נוסף, בהתאם לנסיבות התאונה, תוך התייחסות להיקף האחריות של כל גורם, להפרות החובה החקוקה כלפי העובד ולעילות ההתרשלות.

  עבור השגת תוצאה מקסימלית ללקוח, נדרש ניהול של התיק הן במישור האחריות והן במישור הוכחת הנזק של הנפגע, בצורה המקצועית והנחושה ביותר.

  שנות הניסיון הרבות של המשרד, המקצועיות הבלתי מתפשרת והקשר האישי עם הלקוח מביאים לתוצאה הטובה ביותר עבורו מול כל הגורמים המעורבים.

  עו"ד תאונות עבודה

  כשאדם מגיע למקום העבודה הוא מאמין שיום העבודה יסתיים בדיוק כמו הקודמים לו, בלי שום נזק. למרבה הצער המציאות שונה: מדי יום מתרחשות תאונות עבודה רבות, כשגם אלה שלא מגיעות לכותרות עלולות להסתיים בפגיעה פיזית ונפשית קשה. על-מנת שלא יתווסף לכך גם נזק כספי, חשוב למצות את הזכויות  בעזרת עו"ד תאונות עבודה, כלומר עורך דין שתחום המומחיות שלו הוא תביעות בעקבות  תאונת עבודה. במשרד עורכי דין עמיר הצטבר ניסיון רב בתחום זה, והוא מתורגם לשירות מועיל מאוד.

  איך עו"ד תאונות עבודה מסייע ללקוחותיו?

  תאונות עבודה הוא עניין מורכב וכדי למצות את מלוא הזכויות מומלץ לפנות לקבלתן מכל הגורמים המעורבים שיכולים להיות הן ביטוח לאומי, הן חברת ביטוח והן רשות מקומית כאשר זו תאונת דרכים הקשורה למפגעים בדרך. עו"ד תאונות עבודה יסייע במגוון דרכים, ביניהן:

  * השגת חוות דעת של מומחה רלוונטי – כדי לקבל את מלוא הפיצוי האפשרי, יש צורך להציג את כל הנזקים שגרמה תאונת העבודה. מרכיב נוסף הוא הוכחה מובהקת לכך שכל הנזקים נוצרו עקב אותה תאונה. לשם כך נדרשת חוות דעת של רופאים מומחים בתחומים הרלוונטיים.

  * הופעה בפני ועדה רפואית – פגיעה קשה כתוצאה מתאונת עבודה מקנה זכאות לקצבת נכות, בין אם זמנית ובין אם לצמיתות. הדרך לקצבה זו כוללת הופעה בפני ועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי, והיא זו שפוסקת כמה אחוזי נכות ייקבעו לאדם (ובהתאם מה יהיה גובה הקצבה שתשולם לו). על-פי חוק כל מי שמזומן לוועדה רפואית רשאי להגיע עם עורך דין. עורך הדין מוסמך לענות על כל שאלה בשמו של נפגע התאונה וכך להבטיח ייצוג אופטימלי.

  * תביעת ביטוח – תאונות עבודה עשויות להוביל גם לתביעה כנגד חברת ביטוח. בפרט תוגש תביעה כזו כשתאונת העבודה היא תוצאה של רשלנות המעסיק. במקרה כזה החברה שמבטחת את העסק למקרים אלה נדרשת לפצות את העובד, בלי קשר לביטוח הלאומי. מאחר שחברות ביטוח עלולות לנסות להתחמק ממימוש הפוליסה, נדרשת עזרת עורך דין מיומן.

  תשומת לב מלאה לכל פרט

  הבסיס למיצוי כל הזכויות הרלוונטיות בעזרת עו"ד תאונות עבודה הוא מקסימום תשומת לב לכל פרט ופרט. מרכיבים נוספים בשירות של משרד עורכי דין עמיר הם זמינות גבוהה, מענה סבלני לכל שאלה, התייחסות מעמיקה לכל החוקים והפסיקות הרלוונטיים, ונחישות רבה.

  עורך דין לענייני תאונות עבודה

  תאונת עבודה היא תמיד אירוע טראומתי, גם אם הסתיימה "רק" בפגיעה פיזית קלה יחסית. סיבה אחת לכך היא ערעור תחושת הביטחון והיציבות שאמור להקנות מקום עבודה, סיבה שנייה היא שגם פציעה שמוגדרת "קלה" פוגעת במידה משמעותית בכושר העבודה של כל אדם ועלולה להוביל לנזק כלכלי חמור. סיבה שלישית היא הנזק הנפשי שמצטרף לזה הפיזי. על-מנת לקבל את הפיצוי הכספי המרבי האפשרי, כך שלפחות מבחינה כספית לא תהיה פגיעה קשה מדי באדם, הכתובת הנכונה היא עורך דין לענייני תאונות עבודה. משרד עורכי דין עמיר אמון על הושטת העזרה המתאימה לכל מי שנפגע בתאונה בזמן העבודה, בדרך אליה או בדרך חזרה הביתה.

  איך עורך דין לענייני תאונות עבודה מבטיח קבלת פיצוי מרבי?

  עורך דין לענייני תאונות עבודה המומחה בתחום יעמוד לצד הנפגע ויסייע לו בדרכים שונות, ביניהן:

  * תביעת ביטוח – אם לעובד שנפגע בתאונה יש פוליסה המכסה אובדן כושר עבודה, ניתן לתבוע את חברת הביטוח. מקרה נוסף שבו מוגשת תביעה נגד חברת ביטוח היא כשלמעסיק יש פוליסת חבות מעבידים (אחריות מעסיקים). חשוב להדגיש שחברות הביטוח דורשות הוכחה חד-משמעית לכל טענה, ולכן החשיבות של הליווי הצמוד של עורך דין מנוסה.

  * חוות דעת של רופא מומחה – על-מנת למצות את מלוא אפשרויות הפיצוי, נדרשת במקרים רבים חוות דעת של רופא מומחה – חוות דעת שלפיה כל הנזקים מהם סובל האדם מקורם באותה תאונה שהתרחשה במקום העבודה (או בדרך אליה, או בדרך ממנה).

  * הופעה בפני ועדה רפואית – על-מנת לקבל קצבת נכות (זמנית או קבועה), שלב הכרחי הוא הופעה בפני ועדה רפואית. החוק מתיר לכל מי שזומן לוועדה כזו להגיע עם עורך דין, וכן מתיר לעורך הדין לענות בשמו של העובד שנפגע על כל שאלה. בדרך זו מובטח ייצוג מיטבי כך שהוועדה תשתכנע ותפסוק על אחוזי נכות בהתאם לחומרת הפגיעה.

  ייעוץ מקצועי על בסיס יושרה מוחלטת

  דרך נוספת שבה מסייע עורך דין לענייני תאונות עבודה היא באמצעות ייעוץ מקצועי שנשען על בקיאות וגם על יושרה. בעזרת צוות עורכי ועורכות הדין משרד עורכי דין אמיר תוכלו לקבל תשובות לכל השאלות הרלוונטיות, ובעיקר להבין מהן הזכויות שלכם ואיך ליישם אותם. ייעוץ ראשוני ניתן ללא התחייבות מצד הלקוחות אלא רק מצד נשות ואנשי המשרד – התחייבות להסברים מקיפים בגובה העיניים שמספקים תמונת מצב מלאה.

  עורך דין מומחה לתאונות עבודה

  כל עובד ועובדת שוהים בממוצע קרוב ל-40 שעות במקום העבודה. באופן טבעי כמעט כל העובדים מרגישים שזהו מקום בטוח עבורם, ומתנהלים בו בהתאם. המציאות המצערת שונה: מעבר לעשרות הרוגים, יש גם אלפי פצועים שאולי לא מגיעים לכותרות אבל משלמים מחיר יקר מאוד על התאונה. על-מנת לצמצם את הנזק הכספי, חשוב לתבוע פיצוי – מהמוסד לביטוח לאומי, מהמעסיק (ישירות או דרך חברת ביטוח) ועוד אופציה היא חברת ביטוח שממנה נרכשה פוליסה רלוונטית ע"י העובד עצמו. כדי להבטיח מקסימום סיכויי הצלחה כדאי לפנות אל עורך דין מומחה לתאונות עבודה – שאותו תמצאו במשרד עורכי דין אמיר.

  מה מאפיין עורך דין מומחה לתאונות עבודה?

  * נחישות – על-מנת לסייע ללקוחות למצות את זכויותיהם, מול גופים גדולים וחזקים כמו המוסד לביטוח לאומי או חברת ביטוח פרטית, נדרשת נחישות רבה. עוד מפתח בהקשר זה הוא פרואקטיביות, ובפרט על-מנת לוודא שתביעה כזו או אחרת לא מתמסמסת.

  * היכרות עם רופאים מומחים – בחלק גדול מאוד מהתביעות המוגשות בעקבות תאונת עבודה נדרשת חוות דעת מומחה – שמספקת הוכחה לכך שפגיעה מסוימת באדם היא תוצר של תאונת העבודה. עוד כדאי לזכור שיש מקרים שבהם אחרי מספר שנים ישנה החמרה במצב הרפואי, וגם במצב כזה נדרשת חוות דעת מומחה הקושרת את ההחמרה לתאונה המקורית.

  * ניסיון בייצוג נפגעי תאונות עבודה בפני בית משפט – בחלק גדול מהמקרים עצם הליווי הצמוד של עו"ד מומחה לתאונות עבודה, שכמובן משנה את מאזן הכוחות בין העובד לבין המוסד לביטוח לאומי או חברת הביטוח, מספיק כדי להוביל לקבלת מלוא הפיצוי הראוי. יחד עם זאת יש גם מצבים שמגיעים לבית משפט, ועל כן איכות חיונית נוספת היא ניסיון בעמידה בפני שופטים והצגת טיעונים באופן משכנע.

  יושרה מלאה ושקיפות מוחלטת

  שתי איכויות נוספות שמאפיינות עורך דין מומחה לתאונות עבודה, ובעצם משלימות את המומחיות המקצועית, הן יושרה והתנהלות שקופה – כך שכל מי שפונה לעזרת אותו עורך דין יוכל לדעת בוודאות שנפרסה בפניו תמונת מצב מדויקת כבסיס לקבלת ההחלטות הנכונות מבחינתו. כל התכונות הנ"ל מאפיינות את משרד עורכי דין אמיר, שפועל גם מתוך רצון אמיתי לעזור למי שנפגע בעבודה ומשלם על כך מחיר יקר.

  נפצעתם? חליתם?

  אנחנו כאן בכדי לעזור לכם!

   שירותים נוספים

   post-thumbnail
   תאונות אישיות תלמידים

   על פי חוק, רשות מקומית חייבת לבטח את תלמידיה בביטוח תאונות אישיות. התשלום עבור ביטוח...

   קרא עוד >
   post-thumbnail
   עורך דין רשלנות רפואית

   משרד עורכת דין עמיר מתמחה בייצוג מטופלים אשר נגרם להם נזק במהלך טיפול רפואי -...

   קרא עוד >
   post-thumbnail
   עורך דין ביטוח לאומי

   משרד עורכת דין עמיר מתמחה בניהול הליכים מול המוסד לביטוח לאומי בכל הענפים: תביעות בגין נכות...

   קרא עוד >
   post-thumbnail
   עורך דין משרד הביטחון

   קצין תגמולים - משרד הביטחון משרתים אשר נפגעו במהלך שירותם – בין בשירות סדיר, בקבע, בשירות...

   קרא עוד >
   Skip to content