whatsapp-call

נפצעתם? חליתם?

אנחנו כאן בכדי לעזור לכם!

  עורך דין תאונת דרכים

  תאונות דרכים לעיתים מביאות לתוצאות הרות אסון, לנזקים בלתי הפיכים לנפגעים ולקרוביהם בין שמדובר בפגיעה שמשמעותה נכות לפרק זמן מוגבל, נכות לכל החיים או למרבה האסון, למוות.

  חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים נועד להקל על הנפגעים ובני משפחתם, והציב דרך משפטית המנסה להקל עם הנפגע תוך החלת עקרון האחריות המוחלטת, כלומר – כל נפגע אשר הרכב בו נסע או נהג או שממנו נפגע, בוטח כחוק בביטוח חובה, זכאי לפיצוי.

  בנסיבות מסוימות, גם כאשר לא היה ביטוח חובה המכנסה את השימוש ברכב בתוקף, הנפגע יהיה זכאי לפיצוי מאת קרנית, הקרן הממשלתית לפיצוי נפגעי תאונות דרכים.

  ניהול ההליך בייצוג נפגעים בתאונות דרכים מחייב הכרה מעמיקה של ראשי הנזק אותם ניתן לתבוע במסגרת הפיצוי, הוכחת הפגיעה הרפואית והשלכותיה התפקודיות על הנפגע בצורה המקיפה ביותר ויכולת ניהול מו"מ באופן שיביא לתוצאה הטובה ביותר בפרק הזמן המהיר ביותר.

  למשרד עורכת דין עמיר ניסיון רב ותוצאות מוכחות בהשגת התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותיו וליווי אישי הרואה את הנפגע ומשפחתו בכל שלב של ההליך כעומדים במרכז.

  תאונת דרכים עורך דין

  הרגעים הראשונים אחרי תאונת דרכים, ובפרט כשיש גם פגיעה גופנית באחד האנשים המעורבים בה, יכולים להיות מטלטלים מאוד. סערת הרגשות מובנת, אבל בהמשך חובה להתעשת – ואחת הפעולות ההכרחיות היא פנייה לעורך דין. למעשה אחרי תאונת דרכים עורך דין הוא סמכות מקצועית כה מועילה עד שאפשר להגדיר את הפנייה כחובה לכל מי שרוצה להימנע מנזק כספי משמעותי בנוסף לפגיעה הגופנית. משרד עורכי דין עמיר מטפל בתאונות דרכים ובכל התביעות הרלוונטיות בעקבותיהן על בסיס ניסיון רחב היקף ומתוך מחויבות אמיתית ללקוחותיו.

  למה אחרי תאונת דרכים עורך דין הוא איש המקצוע הנכון לפנות אליו?

  בעקבות תאונת דרכים ניתן לקבל פיצוי מגורמים שונים כמו חברת הביטוח של הנהג אך גם ביטוח לאומי במקרה ששינה פגיעה בכושר ההשתכרות ואפילו חברת הביטוח שלמקום העבודה (או מקום העבודה ישירות) כאשר זו תאונת דרכים שהתרחשה במסגרת העבודה (וכן בדרך אליה או ממנה). לכן אחרי תאונת דרכים עורך דין יוכל לכוון ולסייע במספר דרכים:

  * ייעוץ מקצועי – רוב בני האדם מן הסתם לא בקיאים בכל החוקים הרלוונטיים ובכל התקנות הנוגעות לגבי פיצויים בעקבות תאונת דרכים. כשמוסיפים על כך את המצוקה המובנת מאליה אחרי תאונה, המסקנה המתבקשת היא שייעוץ משפטי של עורך דין מומחה לדיני תעבורה הוא משאב קריטי.

  * ייצוג בוועדה רפואית של הביטוח הרפואי – בחלק מהמקרים אחת התחנות בתהליך קבלת הסיוע הכספי ההכרחי אחרי תאונת דרכים היא ועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי. על-פי חוק כל אדם רשאי להגיע לוועדה זו בלוויית עורך דין, שגם מוסמך לענות על שאלות חברי הוועדה בשם הלקוח שלו – וכך להציג את המציאות של האדם שנפגע בתאונת הדרכים באופן מיטבי.

  * ביטול ההטיה המובנית לטובת חברות ביטוח – כשאדם פרטי ניצב מול חברת ביטוח, הוא סובל מנחיתות בלתי נמנעת, כתוצאה מפערי מידע וכוח. כשהוא מתייצב מול אותה חברה, וסוללת עורכי הדין שלה, עם עורך דין משלו, ההטיה המובנית מתבטלת. בהתאם במקרים אלה חברות הביטוח נוטות יותר למלא את המחויבות שלהן למי שנפגע בתאונה.

  מאבק נחוש למיצוי הזכויות

  אחרי תאונת דרכים עורך דין מומחה לדיני תעבורה הוא הכתובת המתאימה כדי למצות את הזכויות. המלצה נוספת היא לפנות לסמכות זו מוקדם ככל האפשר. משרד עורכי דין עמיר מסייע לנפגעי תאונות דרכים לקבל את מלוא הפיצויים המגיעים להם מזה שנים רבות, לרבות ניהול משפט במקרים שבהם חברת הביטוח או המוסד לביטוח לאומי מנסים להתחמק מהמחויבות שלהם.

  עורך דין מומחה לתאונות דרכים

  בעתיד המכוניות אולי ינהגו בכוחות עצמן ומספר התאונות יפחת אבל עד שזה יקרה, עדיין מדובר במכת מדינה ובסבל רב להרבה מאוד ישראלים וישראליות. בנוסף לפגיעה הפיזית, ולקושי הנפשי הממשי עלול להיגרם גם נזק כספי משמעותי. אמנם חברות הביטוח אמורות לפצות במקרה של תאונת דרכים, אך לא תמיד הפיצי מספק. לכן מומלץ לפנות בשלב מוקדם ככל האפשר אל עורך דין מומחה לתאונות דרכים על-מנת לברר מהן אפשרויות הפיצוי. טיפול בנפגעי תאונות דרכים וסיוע במיצוי הזכויות הוא אחד מתחומי המומחיות של משרד עורכי דין עמיר.

  אילו פיצויים ניתן להשיג עם עורך דין מומחה לתאונות דרכים?

  פגיעה בעקבות תאונת דרכים לא כוללת רק את הפציעה עצמה אלא פגיעות אחרות הקשורות לירידה בתפקוד בעקבות הפציעה על כל ההשלכות שלו כמו הפסד ימי עבודה, צורך בעזרה בתשלום ועוד. עורך דין מומחה לתאונות דרכים מלווה את הלקוח  ומסייע לו בין היתר בדברים הבאים:

  * החזרים בגין הוצאות שונות – תביעת פיצוי בעקבות תאונת דרכים עשויה לכלול תשלום עבור כל ההוצאות שנגרמו לאדם שנפגע באותה תאונה: טיפולים רפואיים, נסיעות, התאמות בבית, תשלום לצד ג' לצורך עזרה חיונית ועוד.

  * כאב וסבל – אחד השינויים המשמעותיים בפסיקות של בתי המשפט בשנים האחרונות הוא פיצוי בגין הכאב והסבל ולא "רק" על הפגיעה הפיזית וההוצאות. חשוב לציין שגם במקרה של תאונת דרכים קלה תיתכן פגיעה נפשית, וניתן לקבל עבורה פיצוי בגובה של אלפי שקלים ואפילו עשרות אלפים.

  * פיצוי בגין אובדן כושר עבודה – הפגיעה ביכולת להתפרנס גורמת לנזק כספי חמור, בין אם היא מוגבלת בזמן ובין אם בלתי הפיכה. במקרים אלה הפיצוי הוא גם בגין הפסדי שכר בעבר וגם בגין הפסדי שכר בעתיד, לרבות זכויות סוציאליות רלוונטיות.

  מאבק נחוש עבור כל לקוח ולקוחה

  מעבר לבקיאות המקצועית ההכרחית, עורך דין מומחה לתאונות דרכים נדרש גם למספר תכונות אישיות חיוניות ובראשן נחישות. המאבק לקבלת מלוא הפיצוי המגיע לאדם שנפגע בתאונה כרוך בהתנהלות מול גופים גדולים וחזקים, ורק איש מקצוע שלא נרתע מכך יספק ללקוחותיו את השירות המיטבי. איכות הכרחית נוספת היא יכולת לעמוד בפני בית משפט ולהציג את הטיעונים הרלוונטיים באופן חד ומשכנע. הניסיון הרב שהצטבר במשרד עורכי דין אמיר מתורגם ליכולות רלוונטיות ולמתן שירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד, הן בפן המקצועי והן בפן האישי.

  נפצעתם? חליתם?

  אנחנו כאן בכדי לעזור לכם!

   שירותים נוספים

   post-thumbnail
   עורך דין ביטוח לאומי

   משרד עורכת דין עמיר מתמחה בניהול הליכים מול המוסד לביטוח לאומי בכל הענפים: תביעות בגין נכות...

   קרא עוד >
   post-thumbnail
   תביעות נזיקין - חבויות

   ישנם שורה של מצבים בהם נגרם נזק לאדם, בין אם לגופו ובין אם לנפשו בגינם...

   קרא עוד >
   post-thumbnail
   תאונות אישיות תלמידים

   על פי חוק, רשות מקומית חייבת לבטח את תלמידיה בביטוח תאונות אישיות. התשלום עבור ביטוח...

   קרא עוד >
   post-thumbnail
   עורך דין משרד הביטחון

   קצין תגמולים - משרד הביטחון משרתים אשר נפגעו במהלך שירותם – בין בשירות סדיר, בקבע, בשירות...

   קרא עוד >
   Skip to content