whatsapp-call

נפצעתם? חליתם?

אנחנו כאן בכדי לעזור לכם!

  עורך דין ביטוח לאומי

  משרד עורכת דין עמיר מתמחה בניהול הליכים מול המוסד לביטוח לאומי בכל הענפים:

  תביעות בגין נכות כללית – לרבות פטור ממס הכנסה, קצבאות ילד נכה, ניידות, נפגעי פעולות איבה, מחלות מקצוע וגמלאות נפגעי עבודה.

  שנות הניסיון הרבות מאפשרות למשרד עורכי דין עמיר מתן ייצוג מיטבי תוך הכרה מעמיקה של הוראות החוק והפסיקה, ליווי של יועצים רפואיים מתאימים, יכולת ייצוג מקצועי ונחוש בוועדות הרפואיות ובבית הדין לעבודה, המביאים להגדלת סיכויי התביעה, מימוש ומקסום הזכויות בכל הערכאות.

  המשרד הביא לאורך השנים לתוצאות מעולות ללקוחותיו תוך קביעת תקדימים, גם במקרים הקשים והמורכבים ביותר.

  עורך דין מומחה לביטוח לאומי

  המוסד לביטוח לאומי משלם לאזרחי ישראל מיליארדי שקלים בכל חודש בקצבאות ובמענקים – שמאפשרים למי שזקוק לתמיכה וכמובן עומד בקריטריונים הרלוונטיים לשפר את מצבו הכלכלי ולחיות ברווחה ובכבוד. יחד עם זאת ישנם גם מצבים שבהם אדם זקוק לעזרה – למשל אחרי שנפגע בתאונת עבודה או תאונת דרכים, או בשל מחלה קשה – ולמרות הצורך הברור בסיוע הגוף הממשלתי לא ממלא את חובתו. במקרים אלה הכתובת היא עורך דין מומחה לביטוח לאומי כמו משרד עורכי דין עמיר, שכבר עזר לישראלים רבים למצות את זכויותיהם מול הביטוח שמפעילה המדינה.

  איך עורך דין מומחה לביטוח לאומי יכול לסייע במיצוי הזכויות?

  למרות העובדה שהמוסד לביטוח לאומי קיים כדי לסייע לאנשים שנפצעו, נפגעו או חלו להצליח לחיות בכבוד, ישנם מקרים רבים בהם אשים לא מקבלים את המגיע להם. במקרים כאלה יכול עורך דין מומחה לביטוח לאומי לסייע בדרכים שונות:

  * ייעוץ – אמנם המוסד לביטוח לאומי מנסה להנגיש את כל המידע הרלוונטי לכלל האוכלוסייה, אבל אינספור הכללים והתקנות מקשים על הבנה מלאה של הזכויות בכל מצב. ייעוץ מקצועי של עורך דין מנוסה מספק תמונת מצב ברורה.

  * חוות דעת מומחה – במקרים רבים חוות דעת של רופא מומחה לגבי מידת חומרת הפגיעות שמהן סובל אדם תבטיח את הקצבה המרבית המגיעה לאותו אדם.

  * ליווי וייצוג בוועדה רפואית – על-פי חוק, כל אדם שאמור להופיע בפני ועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי זכאי להגיע עם עורך דין מטעמו. כמו כן עורך הדין רשאי לענות בשם הלקוח על כל שאלה וכך להבטיח ייצוג מיטבי בפני הוועדה החשובה.

  * תביעה לאחר ערעור שלא התקבל – במקרים שבהם הביטוח הלאומי לא נענה לבקשה לקצבה, גם אחרי ערעור, עומדת לכל אדם הזכות לתבוע את המוסד בבית משפט מחוזי. באופן טבעי לשם כך נדרשים שירותיו של עורך דין מנוסה מאוד.

  זמינות גבוהה ושקיפות מוחלטת

  עורך דין מומחה לביטוח לאומי נשען קודם כל על ידע רלוונטי ועדכני. איכויות נוספות הן נחישות, רגישות, קשב מלא לכל לקוח ומחויבות אמיתית לספק את השירות הטוב ביותר. במשרד עורכי דין עמיר תמצאו את כל המרכיבים הנ"ל, ועוד דגש משמעותי הוא זמינות גבוהה. כמו כן מקפיד צוות המשרד על שקיפות מוחלטת, כדי שכל אדם ידע בכל נקודת זמן מהן האפשרויות העומדות בפניו, מה נעשה עבורו ואיך מתקדם התהליך בדרך למיצוי הזכויות.

  עורך דין לתביעות ביטוח לאומי

  מצד אחד, המוסד לביטוח לאומי מושיט יד לישראלים רבים שחווים מצוקה כלכלית עקב מחלה קשה, תאונת עבודה, תאונת דרכים ומצבים נוספים שמחבלים ביכולת שלהם להתפרנס בכוחות עצמם. מצד שני, יש גם מקרים שבהם ההתנהלות לא הולמת את הסלוגן של המוסד, "לצדך, ברגעים החשובים של החיים" – וכשזה המצב מומלץ לפנות אל עורך דין לתביעות ביטוח לאומי. משרד עורכי דין עמיר כבר סייע לרבים ורבות למצות את הזכויות המגיעות להם מכוח חוק מול המוסד שמופקד על הבטחת הרווחה הכלכלית של אזרחי ישראל.

  התועלות העיקריות של גיוס עורך דין לתביעות ביטוח לאומי

  כמו כל התנהלות מול הרשויות והגופים הממלכתיים גם התנהלות מול ביטוח לאומי היא לא פשוטה לאזרח הקטן. עורך דין לתביעות ביטוח לאומי יכול לסייע במספר דרכים:

  * ביטול פערי הכוחות – המוסד לביטוח לאומי הוא גוף גדול ובעל עוצמה רבה. כשהאזרח הבודד מתייצב מול גוף שכזה, ישנם פערי כוחות מובנים, לרעתו. כשאדם מתייצב מול הביטוח הלאומי עם עורך דין מומחה, הפער מתבטל והסיכוי להתנהלות אטומה ושרירותית מצד המוסד הופך לאפסי.

  * חוות דעת של רופא מומחה – עורך דין מנוסה יגייס רופא מומחה שיספק חוות דעת המוכיחה את טענות האדם בדבר הפגיעות מהן הוא סובל ומידת החומרה שלהן. ככל שחוות הדעת מפורטת ומנומקת יותר, וניתנת ע"י איש מקצוע בכיר, כך היא משפיעה יותר על ההחלטה של הביטוח הלאומי.

  * ייצוג בוועדה הרפואית – אנשים רבים חווים לחץ של ממש כשהם מתייצבים בפני הוועדה הרפואית. כשאדם מגיע בלוויית עורך דין – וחשוב להבין שהחוק מאפשר זאת ומסמיך את איש המקצוע לענות בשם האדם על כל שאלה – התרגשות התובע בשל מעמד האירוע לא תפגע בסיכוייו לקבל היענות מצד ביטוח לאומי. .

  * ערעור על החלטת ביטוח לאומי – מי שכבר קיבל תשובה שלילית מהביטוח הלאומי לגבי בקשה שהגיש יכול להיעזר בעורך דין מיומן לצורך ערעור, ובמידת הצורך גם הגשת תביעה בבית דין לעבודה בכדי לשנות את רוע הגזירה.

  מיצוי מלוא הזכויות בזמן קצר ככל האפשר

  גיוס עורך דין לתביעות ביטוח לאומי מאפשר באופן כללי את מיצוי כל הזכויות הרלוונטיות. עם משרד עורכי דין עמיר תוכלו לעשות זאת בזמן קצר ככל האפשר בזכות ההתנהלות היעילה מאוד של צוות המשרד, הגישה הפרואקטיבית, הבקיאות המקצועית וההיכרות עם המערכת. מאפיין מובהק נוסף של שירות זה הוא שקיפות מלאה, כך שתוכלו לדעת בדיוק מהו המצב ומהן האפשרויות העומדות בפניכם.

   

  נפצעתם? חליתם?

  אנחנו כאן בכדי לעזור לכם!

   שירותים נוספים

   post-thumbnail
   תביעות נזיקין - חבויות

   ישנם שורה של מצבים בהם נגרם נזק לאדם, בין אם לגופו ובין אם לנפשו בגינם...

   קרא עוד >
   post-thumbnail
   עורך דין רשלנות רפואית

   משרד עורכת דין עמיר מתמחה בייצוג מטופלים אשר נגרם להם נזק במהלך טיפול רפואי -...

   קרא עוד >
   post-thumbnail
   תאונות אישיות תלמידים

   על פי חוק, רשות מקומית חייבת לבטח את תלמידיה בביטוח תאונות אישיות. התשלום עבור ביטוח...

   קרא עוד >
   post-thumbnail
   עורך דין משרד הביטחון

   קצין תגמולים - משרד הביטחון משרתים אשר נפגעו במהלך שירותם – בין בשירות סדיר, בקבע, בשירות...

   קרא עוד >
   Skip to content